
Уцінка (вітрина) Професійна потужна кільцева лампа 48 см 80 Вт зі штативом 1.8 м для блогера, візажиста, фотографа. Рожева
4 180 ₴
2 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 122-3
Товар уценен. Корпус лампи (з заднього боку) трохи пожовтілий — на фото пожовтілу зону виділили червоним. Товар новий, деякий час провів на вітрині.
Швидко про головні плюси:
- Кільцева лампа має потужність 80 Вт — вона дає багато світла, що дуже важливо для якісних фото та відео.
- Діаметр лампи 48 см — це дає змогу краще розсіювати світло й уникнути жорстких тіней.
- До комплекту входить професійний потужний штатив. Він металевий, важкий, посилений, з товстими трубами. Він стійкий і витримує велике навантаження, але водночас досить компактний.
- На лампі є 2 регулятори — один відповідає за колірну температуру, а другий — за яскравість.
Кільцева лампа потрібна для живих трансляцій, селфі, а також для фото- та відео оглядів різних товарів. Завдяки кільцевому розташуванню 448 шт. світлодіодів, цей прилад забезпечує м'яку підсвітку предмета знімання з усіх боків, що дає змогу створити картинку чудової якості.
У центрі лампи можна прикріпити смартфон на гнучкій поворотній ніжці, яка входить до комплекту.
Під час виготовлення цього кільцевого світла використані світлодіоди білого та жовтого кольору, що дає змогу регулювати колірну температуру, змінюючи колір від холодного, до теплішого. Зверніть увагу, що в старих моделях для цього використовувалися накладки жовтого кольору.
ПЕРЕВАГИ
- яскраве світло;
- просте регулювання колірної температури та яскравості;
- професійна стійка-штатив заввишки 1,8 м;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- потужність 80 Вт;
- регульована колірна температура від 2700К до 5500K;
- регульована яскравість від 1 до 100%;
- 448 потужних світлодіодів;
- товщина корпусу всього 2,5 см;
- висота штатива 1,8 м;
- вага комплекту 3,5 кг.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- кільцева лампа 48 см;
- штатив 1,8м;
- універсальне кріплення для мобільного телефона на гнучкій ніжці;
- адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V;
- сумка-чохол для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLP |
| Діаметр кільця | 48 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 1,8 м |
| Пульт управління | На задній панелі лампи. |
| Колірна температура | від 2700 До до До 5500 |
| Кількість світлодіодів | 448 шт |
| Потужність світла (реальна) | 45 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, штатив підлоговий посилений, кріплення для мобільного телефону на гнучкій стійці, адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V, кабель, сумка-чохол для транспортування. |
| Термін гарантії | 6 місяців |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,45 м |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 80 Вт |
| Джерело живлення | Розетка 220 В |
- Ціна: 2 090 ₴











