-20%

Акумулятор для іграшок на радіокеруванні 14500/500mAh 3,7V 2p (запасна, додаткова, змінна батарея АКБ
150 ₴
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 607
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей змінний акумулятор підходить для більшості сучасних дитячих іграшок на радіокеруванні.
Формат акумулятора 14500 — довжина 50 мм, діаметр 14 мм.
Заявлена ємність — 500 мА·год.
Напруга — 3,7 В
Роз'єм — 2p
Вага 20г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 20 г |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴







