-31%

Акумулятор 18650 з плоским плюсом, реальна ємність 2200-2300 мА·год (АКБ, батарея, банка)
160 ₴
110 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 599
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятори 18650.
Заявлена ємність 2600 мА·год.
Реальна (перевірена нами) ємність — 2200-2300 мА·год. (заміри є на фото)
Плюс плоский (без піптика) — їх зручно засовувати в корпуси повербанків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2200 А. г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴







