-28%

Садовий ручний акумуляторний тример для трави ТОП комплект + 2 АКБ (бездротова газонокосарка
2 500 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 588
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті все, що бачите на фото:
- тример,
- 2 акумуляторні батареї,
- 2 металевих ножі,
- 2 дискові пили,
- 5 пластикових ножів,
- заряджання для акб
- металева база під лезо,
- захисний кожух,
- обмежувач на кожух,
- додаткова ручка,
- ключі для монтажу ножів і регулювання ручки.
Важливо!! Ви можете знайти в інтернеті багато зовні однакових тримерів, що відрізняються, здавалося б, лише кольором. Але відмінності куди істотніші. Коли з'являється успішна за властивостями й ергономікою модель, її багато хто в Китаї починає копіювати. Хтось заощаджує на кожній дрібниці (склад пластику, товщина дротів, кількість міді в моторі та кнопці, контроль якості), а інші роблять добротно, думаючи про кінцевий споживач.
Чому варто купити в нас:
- Перед відправленням ми все перевіряємо на працездатність і комплектацію.
- У комплекті 2 АКБ.
- У комплекті металева база під насадки. Її вистачає приблизно на сезон. (пластикова база (як у конкурентів) слугуватиме в рази менше).
- Прогумована ручка.
- Можливість придбати в нас на цю модель витратники (ножі, пиляльні диски, захисні кожухи, бази (адаптер/основа) під насадки).
- Вага спорядженої коси 1550 г (а не 1300 г як у конкурентів) — це означає, у ній на 250 г більше матеріалу (товще труби, міцніший за пластик, важчий за двигун тощо)!
АКБ — 21 В, 1 ряд акумуляторів 18650, 1300 мА·год
Виробник заявляє, що тримером можна пиляти невеликі гілки, диски для цього є в комплекті. (Я пробували тільки на старому малиніку — кіс чудово!)
Виробник, до речі, LAPUSEN — китайська фабрика, що спеціалізується на садових електроінструментах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lapusen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴










