
Одноколісна балансувальна машинка Канатоходець, розвивальна іграшка-неваляйка, моноколесо з гіроскопом
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 578
Посилання на відео - https://youtube.com/shorts/4JxVF2aJlZ8?feature=share
Зверніть увагу! Для нормальної роботи іграшки потрібні гарні батарейки (нові, свіжі, дорогі)
Сенс іграшки в тому, що всередині неї вбудований важкий маховик, іграшка може їздити на 1 колесі, тримаючи баланс і не падаючи.
Канатоходця потрібно розташувати в горизонтальному положенні (на підставці), почекати, поки маховик розкрутиться до максимальної швидкості, після цього акуратно поставити його на потрібну поверхню й він поїде.
Якщо батарейки "слабенькі" або вже розрядилися, вони не зможуть розкрутити маховик до потрібної швидкості, і канатоходця сильно хитатиме по сторонах і він падатиме.
У комплекті є конус, замінивши яким колесо, канатоходця можна перетворити на юлу.
Комплектація
- Канатоходець;
- Підставка;
- Наклейки;
- Шнур;
- Конус для юли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 650 ₴









