-12%

Машинка-робот трансформер (23 см) на радіокеруванні (іграшка на пульті + акумулятори + зарядка) Помаранчева
570 ₴
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 575
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилання на відео https://youtu.be/HZlop23s52Q
Зверніть увагу! До комплекту з машинкою входять акумулятори формату АА 1,2 В 700 мА·год — 3 штуки та зарядний пристрій для них. Це означає, що вам не доведеться щодня купувати нові батарейки, а досить просто зарядити акумулятори.
Особливості машинки:
- Це машинка-трансформер.
- Керується за допомогою пульта дистанційного керування.
- Натисканням однієї кнопки за 5 секунд трансформується в робота.
- Їздить як у формі машинки, так і у формі робота. До речі, коли машинка має форму робота, їздить вона краще, оскільки в такому режимі більша вага йде на колеса й вони не буксують.
- Їздить вона на 3 колесах (два передні колеса — це обманки, вони не крутяться). Працюють задні колеса, а також під машинкою є третє приховане колесо.
- Керування машинкою відбувається двома важелями. Лівий важіль відповідає за ліве колесо, правий — за праве колесо. Щоб машинка їхала вперед або назад, потрібно затискати одночасно два важелі.
- Нормально їздить по плитці, лінолеуму. З бездоріжжям і килимами, скоріш за все, будуть проблеми.
Характеристики:
- Розміри — 230*90*60 мм.
- Вага — 500 г.
- Колір - помаранчевий.
Комплектація:
- Машинка-робот;
- Пульт дистанційного керування кнопковий;
- Перезаряджувані акумулятори формату АА 1,2В 700 мА·год - 3 штуки;
- ЮСБ-зарядка для акумуляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Основні атрибути | |
| Тип | Робот |
| Колір | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴










