
Світлодіодна лампочка кукурудза 80 Вт Е27 6000 К LED лампа для студійного освітлення
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 570
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця лампа загалом застосовується в студійному освітленні, особливо часто — у софтбоксах. Вона яскрава, має правильне біле світло, добре розсіює й порівняно недорога, порівнюючи з іншими джерелами світла. Також, що дуже важливо, у світлодіодних ламп величезний термін експлуатації — до 50000 годин.
Характеристики лампи
- Довжина лампи — 215 мм
- Діаметр лампи — 85 мм.
- Заявлена потужність — 80 Вт (Реальні тести показують 40 Вт)
- У ній використовується 204 світлодіоди SMD5730.
- Індекс кольоропередавання — 80.
- Колірна температура — 6000К (холодний білий)
- Цоколь — Е27
- Тримає напругу — 185-250 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 80 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






