
Автоматичний таймер для поливання програмований на батарейках 3/4" вуличний
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 552
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Простий і надійний таймер для автоматичного поливання. Не боїться дощу та сонця. Усі налаштування інтуїтивно зрозумілі.
Різь на вхід — 3/4" внутрішня.
Різь на вихід — 3/4" зовнішня.
Вага — 450 г
Розміри — 160х100х65 мм
Таймер дуже простий у настроюванні:
- Для початку встановлюйте час (сегмент SET CLOCK).
- Вибираєте час початку поливання (сегмент START TIME)
- Вибираєте, як довго потрібно поливати (від 1 до 300 хвилин) (сегмент HOW LONG)
- Вибираєте як часто потрібно поливати (можна вибрати що 6 годин, 12 годин, 1 день, 2 дні, 3 дні, 4 дні, 5 днів, 6 днів, 7 днів) (сегмент HOW OFTEN)
- Після цього вмикаєте автоматичне поливання (сегмент AUTO) і чекаєте початку поливання. На табло водночас буде показувати поточний час і скільки залишилося до поливу (в годиннику, а потім у хвилинах).
- Коли поливання почнеться, на табло букет показується в хвилинах час поливу, що залишився.
- Полив моноручно ввімкнути або вимкнути затиснувши на кілька секунд кнопку із зображенням руки (на екрані водночас з'являється й зникає напис "START"
Працює від 2 батарейок формату АА (до комплекту не входять)
Комплектація:
Таймер - 1шт
Пластикова муфта-редукція (1/2" внутрішня / 3/4" зовнішня) — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqualine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Таймер для подавання води |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 65 мм |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴








