
Машинка-робот трансформер (23 см) на радіокеруванні (іграшка на пульті + акумулятор + зарядка) Жовта
570 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 539
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посилання на відео https://youtu.be/HZlop23s52Q
Зверніть увагу! В комплекті з машинкою йде акумулятор формату 14500 на 500мАг, що перезаряджається, та USB-зарядка для нього. Це означає, що Вам не потрібно буде щодня купувати нові батарейки, а достатньо буде просто підзарядити акумулятор.
Особливості машинки:
- Це машинка-трансформер.
- Керується за допомогою пульта дистанційного керування.
- Одним натисканням кнопки за кілька секунд трансформується у робота.
- Їздить як у вигляді машинки, так і у вигляді робота. До речі, у формі робота машинка їздить краще, оскільки в цьому режимі більше ваги припадає на колеса, і вони не буксують.
- Їздить на 3 колесах (два передні колеса - фальшиві, вони не обертаються). Працюють задні колеса, а під машинкою є третє приховане колесо.
- Керування машинкою здійснюється двома важелями. Лівий важіль відповідає за рух вперед/назад, правий - за повороти вліво/вправо. Ліва кнопка - для трансформації в робота, права - демонстраційний режим.
- Добре їздить по плитці та лінолеуму. З бездоріжжям та килимами можуть виникнути проблеми.
Характеристики:
- Розміри - 230*90*60мм.
- Вага - 500г.
- Колір - жовтий.
Комплектація:
- Машинка-робот;
- Пульт дистанційного керування кнопковий;
- Перезаряджаємий акумулятор формату 14500 на 500мАг;
- USB-зарядка для акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴










