-8%

Дорожній органайзер на гачку, підвісний несесор для косметики, сумка-косметичка для подорожей
240 ₴
220 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 535
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилання на відео - https://youtube.com/shorts/BLi_WnmAYCI?feature=share
Оригінальна дорожня сумка для косметики підвісна на гачку.
- Особливості органайзера:
- Кишеня з прозорим віконцем, що застібається на блискавку
- Дві сітчасті кишені
- Основне відділення, що застібається на блискавку, з трьома внутрішніми кишенями
- Потайна кишенька на блискавці
- Щільно прилегла кишеня на задній стороні.
- Спеціальне водовідштовхувальне покриття.
- Спеціальний гачок, за який зручно повісити косметичку у ванній.
- Широка зручна ручка для перенесення.
- Застібається на дві липучки.
- Ущільнене дно, завдяки якому косметичка надійно стоїть.
- Розмір 230 х 190 х 95 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Несесер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип застежки | Липучка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴










