-10%

Органайзер для білизни/штани/футболок 36*25*20 см (7 кишень)
105 ₴
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 522
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний органайзер допоможе навести лад у шафі. Він складається із 7 кишень, у яких зручно зберігати футболки, штани, джинси.
Зверніть увагу! Органайзери виготовлені з дрібної щільної та дуже міцної сітки, прошитої периметром та на з'єднаннях стрічкою. Ця сітка забезпечує вентиляцію, гарний огляд і легкий доступ до білизни.
Розмір — довжина 36 см, ширина 25 см, висота 20 см. 7 секцій.
Колір окантовки — сірий.
Маленька порада. Щоб швидко розправити та надати йому правильну форму, потрібно робити це під струменем гарячого повітря з фена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 20 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴










