
Запасний акумулятор 350 мАг для дрону JJRC H107 (батарея для квадрокоптера)
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 518
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Запасний змінний акумулятор для дрона JJRC H107.
Ємність батареї 350 мАг. Зазвичай така батарея використовується в дронах без камери, але підійде й для квадрокоптера з камерою.
Колір сіро-блакитний.
Вага - 11г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 11 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





