відео-огляд

Посилання на відео https://youtu.be/T_EIB-yuDvU
Крутий, швидкий, маневрений танк сподобається всім дітям без винятку, і навіть деяким дорослим)
Особливості танка:
- Він стріляє м'якими кульками орбіз;
- Він їде не тільки назад/вперед, але й боком (вліво/вправо);
- У комплекті є пульт, який дозволяє керувати жестами;
- Танк працює від змінного акумулятора. За бажанням можна докупити додаткові акумулятори, щоб не робити паузи для зарядки під час гри.
Характеристики:
- Розміри - 28*18*16см.
- Вага - 1,4кг.
Комплектація:
- Танк;
- Пульт дистанційного керування стандартний;
- Пульт дистанційного керування на руку, для керування жестами;
- Викрутка;
- Гідрогель;
- ЮСБ кабель для зарядки акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









