Реальні параметри 99% зарядних станцій, повербанків і генераторів сильно завищені! Тому, перш ніж зупинити свій вибір на чомусь конкретному, радимо з'ясувати в продавця реальні характеристики товару.
Реальні параметри (заміряли самі тестером):
- станція видає 105 Втч
- тягне пристрої до 200 Вт
— якщо дати навантаження понад 200 Вт, то станція вимикається.
Зручна надійна зарядна станція.
Заказували безпосередньо з Китаю невеликою партією, тому й ціна гарна вийшла.
Для прикладу, телевізор діагоналлю 32 дюйми споживає 42 Вт на годину. Отже, зарядної станції вистачить на 2,5 години роботи телевізора. (105/42= 2,5 часа).
Роутери та модеми також працюватимуть від станції. Вони дуже мало споживають, тому можуть працювати понад 10 годин.
Сама станція заряджається приблизно 3 години.
Під час роботи станції, вбудований у неї вентилятор, пристойно шумить.
Також вентилятор вбудований і в блок живлення, яким заряджається станція.
Корпус металевий.
У верхній частині є ліхтарик.
На передній панелі три кнопки:
- ліва кнопка вмикає станцію;
- центральна кнопка вмикає ліхтарик;
- права кнопка вмикає розетки (при цьому починає гудіти вентилятор).
На табло є індикація рівня заряду акумулятора у відсотках і в вольтах (показник у вольтах поступово зменшується в міру розряджання акумулятора).
Є 2 роз'єми ЮСБ 5 В 2 А
Роз'єм DC для заряджання станції. Заряджати можна від звичайної розетки/від прикурювача автомобіля/від сонячних панелей.
Розетки на 220 вольтів 2 штуки:
- Одна універсальна — під усі вилки.
- Друга китайська (під плоскі вилки)
Розміри — 240 х 200 х 75 мм
Вага — 2,4 кг
У комплекті:
Зарядна станція
Блок живлення
Адаптер для заряджання від прикурювача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарея універсальна |
| Ємність акумулятора | 20000 мА/год |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 2400 кг |
- Ціна: 4 700 ₴








