+ ПОДАРОК

Палички для їжі/суші з нержавіючої сталі 304 (преміум китайські/ корейські металеві палички)
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 007-22
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за 1 пару паличок.
При покупці від 5 пар паличок Ви отримаєте подарункову упаковку!
Палички для суші виготовлені з нержавіючої сталі 304. Вони легкі (32г пара), зручні, довговічні і красиві. А у комплекті з подарунковою упаковкою - ще й дуже приємний, корисний і сучасний подарунок.
Є 7 кольорів паличок для їжі (перед замовленням уточнюйте наявність):
- Срібло
- Золото
- Рожеве золото
- Чорні
- Сині
- Бузкові
- Голографічний (різнокольоровий)
Довжина паличок - 230 мм.
Вага пари паличок - 32 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Палички для їжі |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴







