
Набір паличок для суші (5 штук) з неіржавкої сталі 304 (преміум Китайські палички для їжі)
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 007-21
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей набір паличок для суші складається з 5 пар паличок різних кольорів:
- сріблясті;
- чорні;
- червоне золото;
- золото.
Палички виготовлені з харчової неіржавкої сталі марки 304. Вони не змінюють свій колір із часом, ними зручно користуватися, а ще вони дуже гарні.
Довжина паличок — 235 мм.
Вага пари паличок — 35 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Палички для їжі |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








