-38%

Органайзер для білизни Набір з 3 штук (для шкарпеток, трусів, ліфчиків)
290 ₴
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 007-20
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект органайзерів для нижньої білизни допоможе навести порядок у шафі, компактно розклавши речі в ящиках. Це зручно, функціонально і економить місце.
Зверніть увагу! Органайзери виготовлені з дрібної щільної і дуже міцної сітки, прошитої по периметру і на з'єднаннях стрічкою. Ця сітка забезпечує вентиляцію, хороший огляд і легкий доступ до білизни.
У цей набір входить 3 органайзера:
Для шкарпеток. Розмір - довжина 31,5 см, ширина 10,5 см, висота 12см. 11 секцій.
Для трусів. Розмір - довжина 31,5 см, ширина 10,5 см, висота 12см. 7 секцій.
Для ліфчиків. Розмір - довжина 31,5 см, ширина 31,5 см, висота 12см. 6 секцій.
Колір окантовки - сірий.
Маленька порада. Щоб швидко розправити і надати їм правильну форму, потрібно робити це під струменем гарячого повітря з фена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Довжина | 31.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Висота | 12 см |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴








