
Кільцева лампа 26 см із тримачем телефона на стійці зі струбциною
1 600 ₴
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 461
Цей набір складається з надійної настільної стійки та кільцевої лампи на 26 см.
Головна відмінність і перевага цієї стійки проти звичайної настільної триногої — це її компактність і стійкість. Адже вона не займає місця на столі; вона компактна та майже не помітна; її неможливо перекинути, випадково зачепивши.
Стійка та струбцина виготовлені з металу. Висота стійки регулюється від 35 до 60 см. Зверху розміщена втулка для кріплення обладнання з «боковим затискачем» і різзю 1/4 дюйма (підходить для 95% фототехніки).
Струбцина розсувається, даючи змогу закріпити стійку на столі завтовшки до 85 мм. Товщина металу струбцини — 5 мм, що робить її надійною та міцною, а виготовлена вона з алюмінію, що полегшує конструкцію. Частина струбцини, яка прилягає до столу прогумована для захисту столу від пошкоджень.
Стійка виготовлена зі сталі. Діаметр нижньої її секції становить 25,4 мм, а верхньою — 22 мм. Між собою секції з'єднані пластиковим затискачем із гвинтом.
Колір усього виробу — чорний матовий.
Пристрій лампи
Лампа виготовлена у формі кільця з зовнішнім діаметром 26 см. і внутрішнім діаметром 19,5 см. Товщина корпусу становить 2 см. Корпус металевий.
Потужність лампи становить 10 Вт і забезпечується завдяки встановленим у неї 128 яскравих світлодіодів. Акриловий розсіювач чудово справляється зі своїм завданням — під час вмикання лампи ви не побачите окремі світлодіоди.
Внизу лампи міститься внутрішня різь 1⁄4 дюйма (є стандартом для штативів і камер). У цю різь вкручується металева кульова головка (входить до комплекту), завдяки якій лампу можна повертати на всі боки.
На внутрішній стороні лампи міститься різь 1⁄4 дюйма для кріплення тримача для телефона.
До лампи приєднаний USB-кабель завдовжки 2 метри. На ньому розташований пульт керування з кнопками:
- увімкнення/вимкнення;
- зміни колірної температури;
- збільшення яскравості;
- зменшення яскравості.
Кріплення мобільного телефона складається з двох частин:
- Гнучка металева ніжка завдовжки 14 см із зовнішньою різзю 1/4 дюйма. Ця деталь вкручується в кільцеву лампу та дає змогу нахиляти та повертати телефон, фіксуючи його в будь-якому положенні.
- Тримач телефона одягається на кулю гнучкої стійки та затягується гайкою. Він підходить для телефонів завширшки від 5,5 до 8,5 см.
Комплектація:
- Стійка — 1 шт.;
- Струбцина — 1 шт.;
- Кільцева лампа діаметром 26 см — 1 шт.;
- Тримач телефона на гнучкій ніжці — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Visico |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр кільця | 26 см |
| Максимальна висота штатива | 600 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Струбцина, прищіпка |
| Основні | |
| Тип головки | Кульова |
| Довжина у складеному стані | 350 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість секцій | 2 |
- Ціна: 1 200 ₴











