
Настільна стійка на струбцині + кульова головка + тримач телефона
1 250 ₴
950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 460
Ця стійка дає змогу зафіксувати телефон, камеру або кільцеву лампу над робочим столом у зручному для вас місці. Водночас ви можете бути на 100% впевнені в надійності всієї конструкції.
Головна відмінність і перевага цієї стійки проти звичайної настільної триногої — це її компактність і стійкість. Адже вона не займає місця на столі; вона компактна та майже не помітна; її неможливо перекинути, випадково зачепивши.
Стійка та струбцина виготовлені з металу. Висота стійки регулюється від 35 до 60 см. Зверху розміщена втулка для кріплення обладнання з «боковим затискачем» і різзю 1/4 дюйма (підходить для 95% фототехніки).
Струбцина розсувається, даючи змогу закріпити стійку на столі завтовшки до 85 мм. Товщина металу струбцини — 5 мм, що робить її надійною та міцною, а виготовлена вона з алюмінію, що полегшує конструкцію. Частина струбцини, яка прилягає до столу прогумована для захисту столу від пошкоджень.
Стійка виготовлена зі сталі. Діаметр нижньої її секції становить 25,4 мм, а верхньою — 22 мм. Між собою секції з'єднані пластиковим затискачем із гвинтом.
Колір усього виробу — чорний матовий.
Стійка спокійно впорається з вагою мобільного телефона, дзеркальної камери або важкою кільцевою лампою вагою 2000 г.
Для зручного під'єднання до стійки камери в комплекті є кульова головка.
Для того, щоб під'єднати до неї телефон, до набору також входить поворотний тримач.
Для кріплення кільцевої лампи нічого докуповувати не обов'язково, оскільки в штативі вже є і втулка, і різь.
Комплектація:
- Стійка — 1 шт.;
- Струбцина — 1 шт.;
- Кульова головка — 1 шт.;
- Поворотне кріплення для телефона — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visico |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Струбцина, прищіпка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 600 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 2 |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴











