
Тонкий і компактний чоловічий гаманець шкіряний Портмоне 100% ШКІРА! Темно-коричневий
300 ₴
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 009/1
Є кілька кольорів:
- Світло-коричневий — як кава
- Темно-коричневий — як чорний шоколад — немає в наявності.
100% натуральна шкіра. МОДНИЙ, СТИЛЬНИЙ, МОЛОДІЙНИЙ. У ньому немає жодних зайвих елементів — тільки ВСІ НАЙВИЩЕ НЕОБХОДИМО!
Гаманець має RFID-захист! Це означає, що в його підкладку вшитий спеціальний матеріал, який не пропускає сигнал із чипа вашої кредитної картки на сканувальний пристрій, а отже — злодій не зможуть дистанційно лічити інформацію з вашої картки!
ЩО ЄЇ ПЕРЕВАГИ?
Це найкомпактніша та най продуманіша модель чоловічого гаманця. Підходить для молодих і стильних — не відстоює кишеню та не відтягує штани вниз!). Зручний для носіння кредитних карток, візиток і невеликої кількості готівки (найливі в ньому заплющуються, як у пресі для грошей, через це гаманець, навіть повністю заповнений, однаково залишається дуже тоненьким)
МЕГА тонкий і компактний.
Товщина всього 5 мм!
Розміри — 11,5 см х 8 см.
7 відділень під кредитки, одне з яких з прозорим вікном — під посвідчення особи (водійське посвідчення, пропуски, службові посвідчення тощо) У віконці є проріз для того, щоб зручно висувати з нього вміст.
Також є відділення під купюри (поміститься в складеному навпіл вигляді)
Материал - 100% кожа. Вона олійна, як у сучасному модному взутті — на ній під час використання залишаються потертості, що додає гаманцю брутальності.
Вага гаманця — лише 29 грамів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 29 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 260 ₴










