
Кільцева лампа Fun Ring 16 на штативі (0.5 м)
770 ₴
- В наявності
- Код: 081
Ця кільцева лампа поєднує в собі відразу кілька пристроїв — тримач для телефона (камери, екшн-камери) і, власне, саму підсвітку. Купуючи такий набір, блогеру-початківцю не потрібно буде замислюватися ще й про те, як і де кріпити свій смартфон.
Пристрій лампи
Лампа являє собою кільце із зовнішнім діаметром 16 см і внутрішнім діаметром 10 см. Товщина її становить 2 см. Виготовлена з міцного пластику.
Усередині розміщено 48 потужних світлодіодів. Вони прикриті акриловим розсіювачем світла. Потужність лампи становить 7 Вт.
На нижній частині розташована внутрішня різь 1⁄4 дюйма (стандартна для більшості штативів). У цю різь вкручується металева кульова головка (входить до комплекту), яка дає змогу нахиляти та повертати лампу на всі боки на 360 градусів.
До лампи приєднаний USB-кабель завдовжки 2 метри. На ньому розташований пульт керування з кнопками:- увімкнення/вимкнення;
- зміни колірної температури;
- збільшення яскравості;
- зменшення яскравості.
Ця модель кільцевої лампи Fun Ring 16 йде в комплекті з настільним телескопічним штативом, висота якого змінюється від 0,3 м до 0,5 м.
Для кріплення мобільного телефона передбачена система з декількох елементів:
- Кріплення-затискач для циліндричних поверхонь. Він розкривається від 1,7 до 4,3 см, і може бути встановлений не тільки на цей штатив, але й у будь-яке інше відповідне місце. На цьому кріпленні є стандартна для камер різь 1/4 дюйма, що дає змогу встановлювати не тільки телефон, але й камеру.
- Тримач телефона з двома внутрішніми різзю 1⁄4 дюйма. Його можна встановити в різному положенні — горизонтальному та вертикальному. Губи кріплення розсуваються від 5,5 до 8,5 см.
- Окремо можна придбати перехідник для кріплення екшн-камер усього за 25 грн. Ось посилання на нього — перехідник
Особливості кільцевої лампи
- Багатофункціональність — тримач телефона/камери та підсвітка одночасно.
- Потужності лампи 7 Вт досить для того, щоб освітити обличчя з відстані 0,5-1 метр.
- Телефон кріпиться на самому штативі, забезпечуючи найкращий ракурс для знімання.
- Світло має 3 режими температури (квіту) — теплий (жовтий), холодний (білий), нейтральний.
- Є можливість регулювати яскравість.
- Під'єднується до будь-якого ЕСБ входу — на комп'ютері, ноутбуку, повербанку, до мережевого адаптера від телефона.
- Компактний штатив легко поміщається на робочий стіл, не займаючи багато місця.
Технічні характеристики:
- Матеріал лампи — пластик;
- Матеріал штатива — метал + пластик;
- Діаметр лампи — 16 см;
- Потужність світла — 7 Вт;
- Висота штатива — 0,5 м;
- Висота штатива з лампою — 0,7 м;
- Довжина кабелю — 2 м;
- Ширина кріплення для телефона — 5,5-8,5 см;
- Вага — 300 г;
- Колір чорний
Комплектація:
- Кільцева лампа 16 см — 1 шт.;
- Штатив настільний заввишки 0,5 м — 1 шт.;
- Кульова головка — 1 шт.;
- Кріплення-затискач — 1 шт.;
- Кріплення для телефона — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RinG |
| Діаметр кільця | 16 см |
| Максимальна висота штатива | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пульт управління | на кабелі |
| Колірна температура | від 3200 До до До 5600 |
| Кількість світлодіодів | 48 шт |
| Потужність світла (реальна) | 7 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, настільний штатив, кульова головка, кріплення-кліпса, кріплення для телефону. |
| Термін гарантії | 3 місяці |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,3 м |
| Джерело живлення | ЮСБ порт (комп'ютер, мережевий адаптер, повербанк) |
- Ціна: 770 ₴










