-42%

Універсальний штатив для знімання на столі
600 ₴
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 086
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей штатив призначений для смартфонів, він дає змогу робити фото- та відеозапис усього, що відбувається на столі. Причому запис відбувається не збоку, а зверху.
Завдяки продуманій конструкції штатива, його ніжки не потрапляють у кадр і не псують вигляду. Це дуже зручно для тих, хто знімає на відео майстер-класи з ліплення, малювання, вишивання, бісероплетення, займається манікюром або будь-яким іншим різновидом творчості. Також буде корисний тим відеоблогерам, які займаються оглядом товарів і розпакуванням.
Знімати можна як у горизонтальному положенні, так і в вертикальним, наприклад, під час проведення прямих ефірів.
Кріплення підходить для телефонів завширшки від 65 до 112 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visico |
| Тип | Платформа |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальна висота штатива | 450 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






