Отзывы о компании OneShop Магазин-Склад
- Покупець
Я залишився задовільний
- Ирина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарна якість, замовляю вже в друге той же товар бо задоволена)
- Дем'ян П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Михайло С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар не робочий. Дуже шкода.
- Комментарий продавца
Весь товар перед відправкою перевіряється. Вам були відправлені на 100% працюючі устілки. По телефону Вам пояснили, що їм потрібно для роботи мінімум 1.5 Ампери. Нажаль не у всіх пристроїв характеристики відповідають заявленим (як це сталося і з Вашим пристроєм). Шкода, що Ви, навіть, не захотіли вникнути в ці деталі, і через Ваше небажання почути ми змушені будемо заплатити за зворотню доставку посилки/ ваші військові залишаться без устілок. Раджу замінити ваш блок живлення на більш потужний, в іншому разі ніякі устілки у Вас не запрацюють. Коли заберемо повернення, зробимо для Вас відео-звіт з термометром.
- Комментарий продавца
- Вячеслав М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все підійшло
- Игорь Сергеевич Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаю. Не зв'язалися, - та хіба це проблема? (зауважу, що в ці дні київстар (а у Вас саме він) ще не зовсім коректно працював). Замовлення було зроблено в п'ятницю ввечері, в суботу воно вже було відпралене, а в неділю вже було на відділенні в Вашому смт. Відправляли без жодної передплати, накладеним платежем.
- Комментарий продавца

