-32%

Машинка-перевертень амфібія на радіокеруванні, вміє плавати + керування жестами. Чорна з червоним
1 100 ₴
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 643
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилання на відео https://youtu.be/bWVR3oqzjkg
Особливості машинки:
- Вона не боїться води та вміє плавати. Тримається на воді та гребіє лопатями, вбудованими в колеса;
- Вона може перевернутися вгору гальмами та продовжити рух;
- Керувати можна як звичайним пультом дистанційного керування, так і пультом-рукавичкою за допомогою жестів;
- Працює від змінного акумулятора. За бажання можна купити додатковий акумулятор і міняти його, не перериваючи надовго гру.
- Колеса прогумовані для кращого зчеплення з поверхнею. Кнопка увімкнення захищена від потрапляння води (вона, до речі, розміщена у верхній частині машинки по центру)
Важливо! Коли ставитимете акумулятор у машинку, зверніть увагу на силіконову прокладку (прямокутна гумка) у батарейному відсіку — вона має акуратно лежати в спеціально відведеному для неї місці. Якщо вона загубиться або лежатиме криво, то всередину машинки може потрапити вода.
Характеристики:
- Розміри — 154*145*75 мм
- Вага — 700 г
- Колір чорний із червоним
Комплектація
- Машинка
- Пульт дистанційного керування кнопковий;
- Пульт дистанційного керування жестами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 700 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴










