-16%

Поліцейська машина-робот трансформер (23 см) на радіокеруванні (пульт + акумулятор + зарядка) З мигалками
680 ₴
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 642
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилання на відео https://youtu.be/HZlop23s52Q
Зверніть увагу! У комплекті з машинкою йде акумулятор формату 14500 на 500 мА·год і ЕСБ заряджання для нього. Це означає, що вам не доведеться щодня купувати нові батарейки, а досить просто зарядити акумулятор.
У цій моделі, крім звичайної підсвітки знизу, світяться і мигалки на даху — як і належить для поліцейських машин, вони блимають синім і червоними кольорами.
Особливості машинки:
- Це машинка-трансформер.
- Керується за допомогою пульта дистанційного керування.
- Натисканням однієї кнопки за кілька секунд трансформується в робота.
- Їздить як у формі машинки, так і у формі робота. До речі, коли машинка має форму робота, їздить вона краще, позаяк у такому режимі більше ваги йде на колеса й вони не буксуються.
- Їздить вона на 3 колесах (два передні колеса — це обманки, вони не крутяться). Працюють задні колеса, а також під машинкою є третє приховане колесо.
- Керування машинкою відбувається двома важелями. Лівий важіль відповідає за їзду вперед/назад, правий — за повороти вліво/вправо. Ліва кнопка — для трансформації в робота, права — режим демонстрації.
- ознавець їздить плиткою, лінолеуму. З бездоріжжям і килимами, найімовірніше, будуть проблеми.
Характеристики:
- Розміри — 230*90*60 мм.
- Вага — 500 г.
- Колір білий із синім.
Комплектація
- Машинка-робот;
- Пульт дистанційного керування кнопковий;
- Перезаряджуваний акумулятор формату 14500 на 500 мА·год;
- ЮСБ-зарядка для акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Основні атрибути | |
| Тип | Робот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴









