
Безперебійник для роутера ДБЖ 5V/9V/12V 8800 мА·год Mini ups dc1018p Джерело безперебійного живлення для роутера
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 629
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
До цього ДБЖ можна під'єднати роутер, модем, термінал від оптоволокна, забезпечивши себе інтернетом під час браку світла.
Залежно від потужності вашого пристрою, це джерело безперебійного живлення може забезпечити автономну роботу до 8 годин.
Під'єднати дуже просто. Знизу на роутері/модемі/терміналі/WIFI-камера або на їхніх блоках живлення написано, скільки їм потрібно вольтів — 5, 9 або 12 V. Знаходьте ззаду на ДБЖ гніздо з відповідним вольтажем, і під'єднуєте до нього ваші пристрої.
Характеристики:
- Модель: DC1018P
- Резервний акумулятор у разі вимкнення електроенергії
- Забезпечує роботу приладів 4-8 годин залежно від навантаження.
- АКБ заряджається за 1 год 30 хвилин.
- ТИП: 5 В, 9 В, 12 В.
- Ємність АКБ: 8800 мА·год
- Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв: USB
- Максимальна вхідна напруга: 220 В
- Вихідна напруга: 5, 9, 12 В
- Максимальна потужність: 18 Вт
- Тип ДБЖ: Smart ONline
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Частота тока: 50/60 Гц
- Розмір: 160*105*32 мм
- Вага: 0,550 кг
- Колір: чорний
Комплектація
- ДБЖ DC1018P 8800mAh — 1 шт.
- Кабель живлення від 220 В — 1 шт.
- Кабель DC 5,5*2,1 одинарний — 1 шт.
- Кабель DC 5,5*2,1 подвійний — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 550 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴






