
Феєрверк із мильних бульбашок на 20 отворів на АКБ + 100 мл концентрату розчину. Средний. Машина для генерації
1 350 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626
Цей «чарівний» пристрій здатний здивувати та потішити абсолютно кожного! Дівчата, хлопчики, бабусі та дідусів — всі будуть у захваті. Генератор мильних бульбашок буквально за секунди створює сотні бульбашок, спрямовуючи їх стовпом угору на висоту приблизно 2-2,5 метрів. Водночас цей весь процес супроводжується різнобарвною підсвіткою і звуками вибухів феєрверків.
У наш час, коли звичайні серюти та феєрверки заборонені, такий генератор стає чудовою їхньою альтернативою, здатною поставити яскраву та незабутню точку наприкінці будь-якого свята та свята.
Це модель генератора мильних бульбашок середнього розміру. Він обладнаний 20 отворами для генерації. Працює від акумулятора 18650 на 1200 мА·год, який можна заряджати від ЕСБ роз'єму. У комплекті ємність на 240 мл розчину + 10 штук пакетиків по 10 мл з концентрованим розчином (потрібно розводити 1 до 9 з чистою водою).
Для роботи потрібно встановити АКБ, під'єднати ємність із розчином і ввімкнути перемикач.
Характеристики:
- Матеріал — пластик.
- Розмір — 212*110*110 мм.
- Кількість отворів для генерації бульбашок — 20 шт.
- АКБ – 1200Мач.
- Ємність для розчину — 240 мл.
- Колір червоний.
Комплектація
- Машина для генерації мильних бульбашок на 20 отворів — 1 шт.
- Акб на 1200 мА·год — 1 шт.
- ПЗБ заряджання для АКБ — 1 шт.
- Ємність для розчину на 240 мм — 1 шт.
- Концентрат розчину на 10 мл — 10 шт.
- Наклейки на корпус машини — 1 набір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 850 ₴






