-26%

Коктейльні трубочки + десертні ложки, подарунковий набір 6в1 у чохлі (неіржавка, голографічний колір)
380 ₴
280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 608
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже гарний і практичний набір для шанувальників коктейлів, десертів і просто естетів.
Складається цей набір із 7 предметів:
- Ложка 21 см — 1 шт.;
- Ложка 16,5 см — 1 шт.;
- Трубочка 215 мм х 12 мм — 1 шт.;
- Трубочка 215 мм х 6 мм — 1 шт.;
- Трубочка загнута 215 мм х 6 мм — 1 шт.;
- Йоржик — 1 шт.;
- Чехол - 1шт.
Матеріал виготовлення — неіржавка сталь 304. Незвичайний колір — це не фарба. Він досягається із застосуванням гальваніки, згодом не стирається й не змивається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 7 мм |
| Основні атрибути | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 5 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Палички для їжі |
| Подарункове паковання | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





