
Топ-набір. Акумуляторний тример для трави + 2 великі АКБ + 27 різних насадок (ручна електрична газонокосарка)
3 100 ₴
2 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 597
Швидко про головні переваги:
- 2 великі АКБ, які разом забезпечують до 3 годин роботи.
- 27 різних насадок – це максимальний набір на ринку.
- Металева основа під насадки (у дешевших моделях вона пластикова).
- Гарантія на косу 1 рік - у випадку поломки не з вини покупця ми ремонтуємо та замінюємо запчастини за власний рахунок.
- Безкоштовне сервісне обслуговування протягом 5 років - покупець оплачує запчастини, а ми ремонтуємо безкоштовно.
У комплекті все, що Ви бачите на фото:
- тример,
- 2 великі акумуляторні батареї,
- 4 металевих ножі,
- 2 дискові пили,
- 20 пластикових ножів,
- 1 насадка з тросом 2 мм,
- зарядка для АКБ,
- металева основа під лезо,
- захисний кожух,
- обмежувач на кожух,
- додаткова ручка,
- ключі для монтажу ножів та регулювання ручки.
Двигун безщітковий чи з щітками?
У тримері встановлений двигун RQ755-DC21V. Деякі продавці і покупці, не розібравшись, називають його безщітковим. Але хоч у цьому моторі немає явних щіток, які можна замінити без розбору корпусу (як у болгарках, наприклад), щітки там все ж є — вони вбудовані в корпус двигуна. Обслуговувати їх, можливо, доведеться раз у 5 років.
Чому багато хто вважає цей двигун безщітковим?
- Під час роботи немає іскріння, характерного для щіткових двигунів.
- Відсутній тріск, типовий для щіткових двигунів.
- Якщо покрутити вал рукою, можна відчути "ступінки", легкий опір двигуна, ефект магнітної фіксації — що характерно для безщіткових двигунів.
Попри те, що двигун RQ755-DC21V виглядає як безщітковий і демонструє поведінку, схожу на BLDC (магнітні ступінки, відсутність видимого іскріння), це класичний щітковий мотор із колектором і вугільними щітками, вбудованими в корпус.
Важливо!
В інтернеті можна знайти багато зовні схожих тримерів, які здаються відмінними лише за кольором. Але різниця – суттєва.
Коли з’являється успішна модель з хорошими характеристиками та ергономікою, її починають копіювати в Китаї.
Деякі виробники економлять на всьому: пластик, товщина дротів, кількість міді в моторі та кнопці, контроль якості.
А інші – виготовляють добротно, думаючи про кінцевого споживача.
Чому варто купити саме у нас:
- Перед відправленням перевіряємо працездатність і комплектацію.
- У комплекті 2 великі АКБ (на 2 ряди елементів з реальною ємністю 2600 мА·год). Такі акумулятори працюють у 2 рази довше за звичайні.
- Металева база під насадки – вистачає приблизно на сезон. (Пластикова, як у конкурентів, зношується в кілька разів швидше.)
- Розширений набір насадок.
- Прогумована ручка.
- Можна придбати у нас витратні матеріали на цю модель (ножі, пильні диски, кожухи, адаптери/основи під насадки).
- Вага повністю зібраного тримера – 1750 г.
Перевірено особисто – косить чудово!
Навіть із затупленим ножем тример справляється і з ніжною молодою травою, і з одревеснілими кленками. Бур’ян висотою 50–70 см також косить. Діаметр ножа і диска – 15 см. У комплекті з цією косою йдуть великі акумулятори, яких вистачає приблизно на 1,5 години роботи (або 70–100 м²). Зарядка триває близько 5–7 годин. Ножі мають двостороннє заточення – з часом їх можна просто перевернути.
Тример телескопічний (розкладається від 88 см до 124 см) – його можна підлаштувати під будь-який зріст. Друга ручка також регулюється і фіксується в будь-якому місці. Кут нахилу двигуна відносно ручки теж можна змінювати. Помаранчева частина ручки – гумова, щоб руки не ковзали. Деталь, на яку кріпляться ножі (в інших тримерах це шпуля), виготовлена з металу – що значно продовжує строк служби. Вага тримера з АКБ і ножем – 1,75 кг. Руки від нього зовсім не втомлюються. З тримером легко впорається навіть пенсіонерка!
АКБ – 21В, 2 ряди акумуляторів 18650, 2600мАг. Одного такого АКБ реально вистачає на 1,5 години роботи.
Виробник заявляє, що тримером можна пиляти невеликі гілки – диски для цього є у комплекті. (Випробувано на старій малині – косить чудово!).
Виробник – LAPUSEN, китайська фабрика, що спеціалізується на садових електроінструментах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lapusen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Ємність акумулятору | 2.6 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 7 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
- Ціна: 2 100 ₴













