-16%

Світлодіодна лампочка кукурудза 60 Вт Е27 6000 К LED лампа для студійного освітлення
500 ₴
420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 586
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана лампа в основному застосовується у студійному освітленні, особливо часто – у софтбоксах. Вона яскрава, має правильне біле світло, добре розсіює і відносно недорога порівняно з іншими джерелами світла. Також, що дуже важливо, світлодіодні лампочки мають величезний термін служби - до 50000 годин.
Головний плюс саме цієї лампи - вона ідеально стає в софтбокс на 4 лампи. Тобто це максимальний розмір світлодіодної лампочки, який можна встановити в чотиримісний софтбокс.
Характеристики лампи
- Довжина лампи - 210мм
- Діаметр лампи - 75мм.
- Заявленна потужність - 60Вт (Реальні тести показують 30Вт)
- В ній використовується 168 світлодіодів SMD5730.
- Індекс кольоропередачі - 80.
- Кольорна температура - 6000К (холодний білий)
- Цоколь - Е27
- Тримає напругу - 185-250В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








