
Трюкова швидкісна машинка на радіокеруванні позашляховик, перевертень із пультом STUNT CAR 4x4
900 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 568
Посилання на відео https://youtube.com/shorts/SkJ487VJcGU
Не дивіться на низьку ціну, ця машинка дасть фору своїм дорожчим побратим! Що важливо:
Вона швидка. Розвиває швидкість до 7 км/год. На місці крутиться як юла.
Вона їздить скрізь. Це реальний всюдихід. Килими, пісок, трава, камені — їй усе по зубах завдяки особливому пристрою коліс — дивіться на відео, все зрозумієте.
Вона досить стійка до пошкоджень. Завдяки конструкції та специфічним матеріалам ця машинка тішитиме вашу дитину набагато довше, ніж аналоги.
Характеристики:
Розміри — 160*150*75 мм
Вага — 300 г
Колір синій.
Комплектація:
Машинка
Пульт дистанційного керування;
заряджання для акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morph |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 900 ₴










