відео-огляд

Міні дрон JJRC H107 з камерою 8К (кишеньковий швидкісний захищений квадрокоптер / для дому, квартири, вулиці)
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 515
+380 (67) 682-52-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посилання на відео - https://youtu.be/Frg9YB5WvZg
Особливості дрону:
- Лопаті дрона захищені з усіх боків, тому він не боїться ударів та падінь.
- Завдяки своїй захищеності їм можна грати у домі.
- У нього є 3 режими швидкості.
- Він уміє робити сальто.
- У дрон вбудована камера. При підключенні телефону до дрона на екран телефону буде передаватися зображення з камери дрона.
- Акумулятора вистачає приблизно на 7 хвилин роботи. Заряджається приблизно 1,5 години. Він швидкознімний – щоб поміняти акумулятор достатньо 10 секунд. Додатковий акумулятор купується окремо.
- При включенні дрона та сполученні з пультом, він калібрується. Для правильного калібрування дрон повинен стояти на ідеально рівній поверхні, щоб потім він міг зависати в повітрі на одному місці, і щоб його не заносило під час польоту.
- Додаток для смартфона можна завантажити через магазин програм, називається він "KY FPV"
Характеристики:
- Розміри - 105*90*35мм
- Вага дрону - 47г
- Вага всього набору – 250г
- Місткість акумулятора - 500мАч
- Роздільна здатність камери - 8К
- Дальність – до 50м
- Час роботи на 1 заряді – 7 хвилин
- Максимальна швидкість дрону – 30км/ч
Комплектація:
- Дрон;
- Пульт дистанційного керування кнопковий;
- Кліпса для смартфона;
- Кабель для заряджання акумулятора;
- Запасні гвинти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 47 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










