
Кільцева лампа для блогера, візажиста, фотографа (LED 2700-5500 K) 48 см
4 180 ₴
- В наявності
- Код: 122
Кільцева лампа потрібна для живих трансляцій,
селфі, а також для фото- та відео оглядів різних товарів. Завдяки
кільцовому розташуванню 448 шт. світлодіодів, цей прилад забезпечує м'яку
підсвічування предмета знімання з усіх боків, що дає змогу створити картинку чудової якості.
У центрі лампи можна прикріпити смартфон на гнучкій поворотній ніжці, яка входить до комплекту.
Під час виготовлення цього кільцевого світла використані світлодіоди білого та жовтого кольору, що дає змогу регулювати колірну температуру, змінюючи колір від холодного, до теплішого. Зверніть увагу, що в старих моделях для цього використовувалися накладки жовтого кольору.
ПЕРЕВАГИ
- яскраве світло;
- просте регулювання колірної температури та яскравості;
- професійна стійка-штатив заввишки 1,8 м;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- потужність 80 Вт;
- регульована колірна температура від 2700К до 5500K;
- регульована яскравість від 1 до 100%;
- 448 потужних світлодіодів;
- товщина корпусу всього 2,5 см;
- висота штатива 1,8 м;
- вага комплекту 3,5 кг.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- кільцева лампа 48 см;
- штатив 1,8м;
- універсальне кріплення для мобільного телефона на гнучкій ніжці;
- адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V;
- сумка-чохол для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 1,8 м |
| Пульт управління | На задній панелі лампи. |
| Колірна температура | від 2700 До до До 5500 |
| Кількість світлодіодів | 448 шт |
| Потужність світла (реальна) | 45 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, штатив підлоговий посилений, кріплення для мобільного телефону на гнучкій стійці, адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V, кабель, сумка-чохол для транспортування. |
| Термін гарантії | 6 місяців |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,45 м |
| Діаметр кільця | 48 см |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 80 Вт |
| Джерело живлення | Розетка 220 В |
- Ціна: 4 180 ₴











