
Кільцева лампа Ring Lamp 32 см з пультом на штативі 1,6 м
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 333
Кільцеві лампи зовсім не дарма мають велику популярність серед блогерів, фотографів і косметологів. Обумовлено це тим, що:
- використання сучасних світлодіодів забезпечує їм досить високий рівень яскравості.
- компактні розміри дають змогу займати їм мінімум місця в кімнаті, майстерні або салоні краси.
- , завдяки стильному зовнішньому вигляду, їх не соромно показати клієнтам.
У чому переваги кільцевої лампи Ring Lamp 32 см?
Головною особливістю цієї лампи є наявність пульта дистанційного керування. За допомогою цього пульта можна керувати лампою з відстані 5-6 метрів. А саме:
- вмикати/вимикати лампу
- регулювати яскравість світла
- змінювати колірну температуру (робити світло більш жовтим або білим)
Також ця лампа має опуклий акриловий розсіювач, завдяки якому світло розсіюється під ширшим кутом.
omся про пристрій
Зовнішній діаметр лампи становить 32 см. Внутрішній — 23 см. Товщина — 4 см. Корпус лампи виготовлений із пластику. Потужність світла становить 17 Вт. Її забезпечує 220 штук сучасних яскравих світлодіодів, половина з яких білого кольору, а друга половина — жовтого. Це дає змогу вибрати необхідну колірну температуру з діапазону від 3200 K до 5600 K.
Зверніть увагу, 17 Вт — це реальна потужність, замірена нами особисто.
Живиться лампа від мережі 220 В, а не від ЕСБ. Довжина кабелю становить 3 м — це, до речі, дуже важливий параметр, на який часто не звертають належної уваги. Адже з довгим кабелем працювати набагато зручніше!
На задній частині корпусу лампи розташована кнопка вмикання/вимикання лампи та гніздо для кабелю. У центрі лампи, а також зверху з боків розміщені гарячі башмаки для кріплення різної техніки.
Кріплення для телефона в цій лампі також реалізоване по-іншому — воно під'єднується до гарячого башмака й може бути встановлене не тільки в центрі кільця, але й зверху з боків, що буває дуже зручно в певних ситуаціях. Телефон можна обертати на 360 градусів і зафіксувати в будь-якому зручному для вас положенні. Складається кріплення з:
- гнучкої стійки завдовжки 15 см;
- тримача телефона, який розкривається від 56 мм до 95 мм;
- кріплення на гарячий кашмак із різзю 1/4 дюйма.
.jpg)
Внизу лампи розташоване пластикове кріплення під студійні штативи. Тобто на ньому немає різі — ви одягаєте лампу на штатив і затягуєте гвинтом збоку.
Нахил лампи можливий в обидва боки на 90 градусів.
У комплекті з цією лампою йде підлоговий штатив, максимальна висота якого становить 1,6 м.
Технічні характеристики:
- Матеріал лампи — пластик;
- Матеріал штатива — метал + пластик;
- Діаметр лампи — 32 см;
- Потужність світла — 17 Вт;
- Колірна температура регулюється — від 3200 K до 5600 K;
- Довжина кабелю — 3 м;
- Мінімальна висота штатива (без лампи) — 0,6 м;
- Максимальна висота штатива (без лампи) — 1,6 м;
- Для телефонів завширшки — від 55 мм до 95 мм;
- Колір чорний;
- Вес - 1500 г.
Комплектація
- Кільцева лампа Ring Lamp 32 см — 1 шт.;
- Пульт дистанційного керування — 1 шт.;
- Батарейки для пульта — 2 шт.;
- Кріплення для телефона — 1 шт.;
- Гнучка стійка — 1 шт.;
- Кріплення на гарячий кашмак — 1 шт.;
- Штатив підлоговий 1,6 м — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RinG |
| Діаметр кільця | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 1,6 м |
| Пульт управління | Дистанційний на батарейках |
| Колірна температура | від 3200 K до K 5600 |
| Кількість світлодіодів | 220 шт |
| Потужність світла (реальна) | 17 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, пульт дистанційного керування, батарейки для пульта, кріплення для телефону, гнучка стійка, кріплення на гарячий черевик, штатив підлоговий. |
| Термін гарантії | 3 місяці |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,6 м |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 36 Вт |
| Джерело живлення | Розетка 220 В |
- Ціна: 1 650 ₴










