
Кільцева лампа Fun Ring 36 на штативі (1.6 м)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 254

Перед вами старша версія кільцевого світла з лінійки Fun Ring. Зовнішній діаметр лампи збільшився на 10 см, і тепер становить 36 см. Світить вона більш ніж удвічі яскравіше свого попередника. Металевий корпус чудово захищає лампу від механічних пошкоджень і легко відводить зайве тепло від світлодіодів, забезпечуючи лампі довгий термін експлуатації.
Великий діаметр і висока потужність роблять цю лампу незамінним аксесуаром для:
- блогерів;
- візажистів;
- косметологів;
- лашмейкерів;
- фотографів та ін.
Пристрій лампи
Кільцева лампа Fun Ring 36 має форму кільця. Зовнішній її діаметр становить 36 см, а внутрішній — 26,5 см. Товщина становить 2 см. Корпус лампи виготовлений із металу (сплав алюмінію). Потужність лампи — 22Вт.
Зверніть увагу! 22 Вт — це реальна потужність, яку ми заміряли особисто.
Яскраве світло забезпечує 336 світлодіодів білого та жовтого кольору, роботу яких можна регулювати в 3 режимах:
- Повністю біле світло.
- Повністю жовте світло.
- Нейтральний (змішаний) світ.
Великим плюсом цієї лампи є її продумане кріплення на штатив — у цій моделі воно виготовлене з металу, забезпечуючи довговічність і надійність фіксації. Це не порожні слова — ми бачили чимало ламп, які й важили більше, і стоили дорожче, а кріплення в них були пластиковими, що не вселяло довіри.
Шарнір має насічки та надійно фіксується в 23 положеннях, даючи змогу нахиляти лампу вперед і назад на 90 градусів. Повна амплітуда — 180 градусів. Різь в основі шарніра немає — він надівається на штатив і фіксується болтом збоку. Діаметр посадкового гнізда — 16 мм
Для кріплення телефона передбачена система з 2 елементів:
- Гнучка металева стійка завдовжки 14 см, вкручена по центру лампи з внутрішньої сторони (забезпечує нахил і поворот телефона).
- Кріплення-затискач для телефона — надівається на шарнір гнучкої стійки, розкривається до 85 мм (підходить для всіх сучасних смартфонів).
До лампи приєднаний кабель завдовжки 2 м з пультом керування. На пульті 4 кнопки для:
- Вмикання/вимкнення.
- Зменшення яскравості.
- Збільшення яскравості.
- Зміни колірної температури.
Живлення відбувається через адаптер 12 В 2 А, який входить до комплекту. Загальна довжина кабелю становить 3,4 м.
Кільцева лампа Fun Ring 36 продається в комплекті з підлоговим штативом заввишки 1,6 м.
Особливості кільцевої лампи:
- Багатофункціональність — кільцеве світло та тримач телефона одночасно.
- Потужності лампи 22 Вт досить для того, щоб добре освітити обличчя з відстані 1,5-2 метри.
- Телефон кріпиться у центрі лампи, що дуже зручно для візажистів, косметологів і лашмейкерів.
- Світло має 3 режими температури (квіту) — теплий (жовтий), холодний (білий), нейтральний.
- Є можливість регулювати яскравість.
- Під'єднується до звичайної розетки через блок живлення, який йде в комплекті.
- Компактний штатив легко поміщається на робочий стіл, не займаючи багато місця.
- Металевий корпус забезпечує довгий термін експлуатації.
Технічні характеристики:
- Матеріал лампи — метал;
- Матеріал штатива — метал + пластик;
- Діаметр лампи — 36 см;
- Потужність світла — 22 Вт;
- Висота штатива — 1,6 м;
- Висота штатива з лампою — 1,96 м;
- Довжина кабелю — 3,4 м;
- Ширина кріплення для телефона — 5,5-8,5 см;
- Вага — 450 г;
- Колір чорний.
Комплектація
- Кільцева лампа 36 см — 1 шт.;
- Штатив підлоговий заввишки 1,6м — 1 шт.;
- Блок живлення 12 В 2 А — 1 шт.;
- Гнучка стійка — 1 шт.;
- Кріплення для телефона — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RinG |
| Діаметр кільця | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 1,6 м |
| Пульт управління | на кабелі |
| Колірна температура | від 3200 До до До 5600 |
| Кількість світлодіодів | 336 шт |
| Потужність світла (реальна) | 22 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, штатив підлоговий, блок живлення 12В 2А, гнучка стійка, кріплення для телефону. |
| Термін гарантії | 3 місяці |
| Довжина кабелю | 3,4 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,6 м |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 36 Вт |
| Джерело живлення | Розетка 220 В |
- Ціна: 1 650 ₴








