
Кільцева лампа Fun Ring 26 на штативі (0.5 м)
990 ₴
- В наявності
- Код: 255
Ця кільцева лампа, на відміну від попередника, має більший діаметр (26 см) і, відповідно, дає більше світла. Кріплення для телефона реалізовано по-іншому — тепер смартфон фіксується на гнучкій ніжці прямо в центрі лампи. Ці зміни дають змогу використовувати лампу не тільки блогерам, а й косметологам, візажистам, лешмейкерам тощо.
Чому? Та тому, що:
- Знімати процес можна прямо з центру джерела світла — це найкращий ракурс.
- Більший діаметр лампи дає більш розсіяне світло, завдяки чому зникають зайві тіні на обличчі.
- Завдяки зміні діаметра збільшилася кількість світлодіодів, а отже, і потужність лампи — світла стала більшою.
Пристрій лампи
Лампа Fun Ring 26 виготовлена у формі кільця із зовнішнім діаметром 26 см і внутрішнім діаметром 19,5 см. Товщина корпусу становить 2 см. Корпус металевий.
Потужність лампи становить 10 Вт і забезпечується завдяки встановленим у неї 128 яскравих світлодіодів. Акриловий розсіювач чудово справляється зі своїм завданням — під час вмикання лампи ви не побачите окремі світлодіоди.
Внизу лампи міститься внутрішня різь 1⁄4 дюйма (є стандартом для штативів і камер). У цю різь вкручується металева кульова головка (входить до комплекту), завдяки якій лампу можна повертати на всі боки.
На внутрішній стороні лампи міститься різь 1⁄4 дюйма для кріплення тримача для телефона.
До лампи приєднаний USB-кабель завдовжки 2 метри. На ньому розташований пульт керування з кнопками:
- увімкнення/вимкнення;
- зміни колірної температури;
- збільшення яскравості;
- зменшення яскравості.
Ця модель кільцевої лампи Fun Ring 26 йде в комплекті з настільним телескопічним штативом, висота якого змінюється від 0,3 м до 0,5 м.
Кріплення мобільного телефона складається з двох частин:
- Гнучка металева ніжка завдовжки 14 см із зовнішньою різзю 1/4 дюйма. Ця деталь вкручується в кільцеву лампу та дає змогу нахиляти та повертати телефон, фіксуючи його в будь-якому положенні.
- Тримач телефона одягається на кулю гнучкої стійки та затягується гайкою. Він підходить для телефонів завширшки від 5,5 до 8,5 см.
Особливості кільцевої лампи
- Багатофункціональність — тримач телефона та підсвітка одночасно.
- Потужності лампи 10 Вт досить для того, щоб освітити обличчя з відстані 1-1,5 метра.
- Телефон кріпиться у центрі лампи, що дуже зручно для візажистів, косметологів і лашмейкерів.
- Світло має 3 режими температури (квіту) — теплий (жовтий), холодний (білий), нейтральний.
- Є можливість регулювати яскравість.
- Під'єднується до будь-якого ЕСБ входу — на комп'ютері, ноутбуку, повербанку, до мережевого адаптера від телефона.
- Компактний штатив легко поміщається на робочий стіл, не займаючи багато місця.
Технічні характеристики:
- Матеріал лампи — метал;
- Матеріал штатива — метал + пластик;
- Діаметр лампи — 26 см;
- Потужність світла — 10 Вт;
- Висота штатива — 0,5 м;
- Висота штатива з лампою — 0,76 м;
- Довжина кабелю — 2 м;
- Ширина кріплення для телефона — 5,5-8,5 см;
- Вага — 400 г;
- Колір чорний
Комплектація:
- Кільцева лампа 26 см — 1 шт.;
- Штатив настільний заввишки 0,5 м — 1 шт.;
- Кульова головка — 1 шт.;
- Гнучка стійка — 1 шт.;
- Кріплення для телефона — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RinG |
| Діаметр кільця | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 0,5 м |
| Пульт управління | на кабелі |
| Колірна температура | від 3200 До до До 5600 |
| Кількість світлодіодів | 128 шт |
| Потужність світла (реальна) | 10 Вт |
| Комплектація | Кільцева лампа, настільний штатив, кульова головка, гнучка стійка, кріплення для телефону. |
| Термін гарантії | 3 місяці |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,3 м |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 24 Вт |
| Джерело живлення | ЮСБ порт (комп'ютер, мережевий адаптер, повербанк) |
- Ціна: 990 ₴







