Кільцеве світло потрібне для живих трансляцій,
селфі, а також для фото- та відео оглядів різних товарів. Завдяки
кільцевому розташуванню 336 шт. світлодіодів, цей прилад забезпечує м'яку
підсвічування предмета знімання з усіх боків, що дає змогу створити картинку чудової якості.
У центрі джерела світла є кріплення, у якому можна закріпити смартфон або камеру.
Під час виготовлення цього кільцевого світла використані світлодіоди білого та жовтого кольору, що дає змогу регулювати колірну температуру, змінюючи колір від холодного, до теплішого. Зверніть увагу, що в старих моделях для цього використовувалися накладки жовтого кольору.
ПЕРЕВАГИ:
- яскраве світло;
- просте регулювання колірної температури та яскравості;
- професійна стійка-штатив заввишки 1,8 м;
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- потужність 60 Вт;
- регульована колірна температура від 2700К до 5500K;
- регульована яскравість від 1 до 100%;
- 336 потужних світлодіодів;
- товщина корпусу всього 2,5 см;
- висота штатива 1,8 м;
- вага комплекту 3,2 кг.
- кільцева лампа 35 см;
- штатив 1,8м;
- гнучка стійка для кріплення мобільного телефона;
- універсальне кріплення для мобільного телефона;
- адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V;
— сумка-чохол для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SLP |
| Діаметр кільця | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота штатива | 1,8 м |
| Пульт управління | На задній панелі лампи. |
| Колірна температура | від 2700 до 5500K |
| Кількість світлодіодів | 336 шт |
| Комплектація | кільцева лампа, штатив підлоговий посилений, гнучка стійка для кріплення мобільного телефону, тримач мобільного телефону, адаптер 100-240V 50/60Hz, 24V, кабель, сумка-чохол для транспортування. |
| Термін гарантії | 6 місяців |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Мінімальна висота штатива | 0,45 м |
| Потужність світла (заявлена виробником) | 60 Вт |
| Джерело живлення | Розетка 220 В |
- Ціна: 3 080 ₴












