Невеликі розміри цього штатива роблять його незамінним помічником будь-якого фотолюбителя. Довжина триноги всього 10 см, що дає змогу носити його в невеликій сумочці або навіть кишені штанів.
Уявіть — ви їдете на відпочинок із коханою в спекотні країни або просто гуляєте містом з друзями, вам, напевно, захочеться зобразити всі найважливіші моменти на камеру. Не завжди зручно просити перехожих сфотографувати вас — простіше зафіксувати телефон на штативі, встановити таймер і робити стільки знімків, скільки душа забажає. Ще зручніше буде скористатися невеликим блютуз-телефоном, який дає змогу керувати камерою телефона на відстані.
Такий штатив має бути в кожного — адже ніколи не знаєш, в який саме момент він може стати в пригоді.
Ніжки штатива, як і різь кріплення, виготовлені з металу — він точно не зламається й не підведе вас. На кінцях ніжок містяться гумові кульки, які запобігають ковзанню.
Штатив має стандартний гвинт 1/4 для кріплення фотоапаратів. Витримає навантаження до 400 г. Підійде для невеликих мильниць і відеокамер. (Дзеркалку, найімовірніше, не витримає!)
До комплекту входить універсальне кріплення для мобільного телефона (від 55 до 85 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visico |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальна висота штатива | 100 мм |
| Максимальне навантаження | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴








