ПЕРЕВАГИ:
1. У чохол вбудовано 3 зіп-локи, що перешкоджають потраплянню води всередину.
2. Верхня частина чохла скручується в рулон, як у гермомішках, що вже сам собою гарантує герметичність.
3. Вікно під камеру та лицьова частина чохла виготовлені з прозорого силікону, завдяки чому сенсор працює без перебоїв, а світлини виходять ідеальними.
4. Сам чохол виготовлений із жорсткішого та зносостійкого матеріалу.
5. У комплекті з чохлом йде гумове кріплення на руку.
6. У комплекті з чохлом йде якісний ремінець на шию, який не порветься за найменшого зачеплення.
7. Конструкція чохла дає змогу йому не тонути.
8. У чохол поміщаються всі відомі моделі телефонів 6 дюймів, навіть у силіконових чохлах.
Цей чохол справедливо вважається найкращим рішенням для захисту вашого телефона, оскільки в ньому використана потрійна система захисту від протікання. Особлива конструкція чохла дає змогу йому не тонути.
Чохол призначений для смартфонів із діагоналлю екрана до 7 дюймів. Носити його можна як на шиї, так і на плечі — ремінь для кріплення на руку йде в комплекті.
Розміри: 22*11 см.
Матеріал: ПВХ (Термопластичний Поліуретан).
Ступінь захисту IPx8
Комплектація:
- водозахисний чохол;
- шнурок на шию;
- ремінь на руку.
Щоб уникнути неправильності, під час купівлі рекомендуємо спершу перевірити чохол без телефона, зануривши його в ємність із водою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Travel |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 1 мм |
- Ціна: 300 ₴












